Vértesboglár község hivatalos honlapja

Betűméret

Márton nap az Óvodában

Márton nap az Óvodában 2016 Óvodánkban a Katica és a Süni csoportos gyermekek már nagyon várták, hogy együtt ünnepelhessék Márton napját. Az előkészületekben is aktívan vettek részt, örömmel készítették lámpásaikat. Ragasztották a libákra „tollruhájukat”, hogy meg ne fázzanak. A kicsik festettek, a nagyok barkácsoltak sok szép, színes tököt.

 

 

 

A jó és vidám hangulatú ünnepen mondókáztunk, énekeltünk, körjátékoztunk magyarul és németül, valamint báb előadást hallgattak a gyerekek. Végül kalácsot osztottunk meg barátainkkal, sütemény és sütőtök fogyasztásával és a Tök szépségverseny értékelésével zárult le a délelőtt. Így telt óvodánkban a fény, a barátság, az emberség, a melegség és az egymás iránti szeretet jegyében Szent Mártonnak ünnepe.

   

Az eseményről további fotók megtekinthetők Facebook oldalunkon.

Leitgib Lászlóné

óvodavezető

Travel Turne Tranzito